РОЗВИВАТИСЬ – ЗНАЧИТЬ ЗМІНЮВАТИСЬ
ІННОВАЦІЇ ЗАРАДИ ЗМІН

Чи потрібен конспект заняття?
26 лют.

Чи потрібен конспект заняття?

     Якість сучасного заняття  визначається якістю підготовки до нього, а підготовка - це не що інше, як  його моделювання або проектування, оформлене у вигляді конспекту заняття  (короткого або розгорнутого). У звичному розумінні  конспект - це короткий виклад певного масиву інформації. Однак у педагогіці в термін «конспект заняття» закладається поняття, яке в значній мірі відрізняється від звичайного уявлення про конспекти.  У сучасній педагогічній науці конспект  заняття (уроку) - це повний і детальний план майбутнього заняття, який відображає його зміст і включає розгорнутий опис його ходу. У зв'язку з цим часто вживаються  словосполучення «план-конспект заняття»,  «технологічна карта заняття»,  які точніше відображають суть даного поняття.

     Спробуємо розібратись, навіщо ж потрібен конспект заняття?

Компетенція» та «компетентність». У чому різниця?
26 груд.
Опубліковано в НАВЧАЄМОсь

Компетенція» та «компетентність». У чому різниця?

Компетентність у перекладі з латинської competentia - означає коло питань, у яких людина добре обізнана, має знання та досвід.

Компетентна в певній сфері людина має відповідні знання та здібності, що дозволяють їй обґрунтовано судити про цю сферу й ефективно діяти в ній.

Кейс-технологія
30 груд.
Опубліковано в НАВЧАЄМОсь

Кейс-технологія

З огляду на сучасний стан вітчизняної економіки всезростаючі потреби у висококваліфікованих фінансових працівниках в Україні очевидні. Матеріально-технічне забезпечення навчального процесу, використання раціональних форм і методів навчання, якість підготовки спеціалістів такого профілю істотно відстають від вимог ефективного фінансового менеджменту.

Критичне мислення: модний освітній тренд чи життєво-необхідне вміння?
29 лист.
Опубліковано в Викладання

Критичне мислення: модний освітній тренд чи життєво-необхідне вміння?

Не достатньо мати гарний розум,
головне – правильно його використовувати.
Р. Декарт

Критичне мислення — (дав.-гр. κριτική τέχνη — «мистецтво аналізуватисудження») — це наукове мислення, суть якого полягає в ухваленні ретельно обміркованих та незалежних рішень. Головним чином йому притаманні такі властивості, як усвідомленість та самовдосконалення.