РОЗВИВАТИСЬ – ЗНАЧИТЬ ЗМІНЮВАТИСЬ

30 груд.
Опубліковано в НАВЧАЄМОсь

Проектна технологія

Важливою рисою сучасного заняття є активна діяльність студентів. Це насамперед їх активність у навчанні, яка формується в процесі пізнавальної діяльності, свідомі й цілеспрямовані зусилля. Активізація пізнавальної діяльності має бути спрямована не тільки на активність мислення, а й на підвищення розумових зусиль, вдосконалення процесу засвоєння знань, умінь, навичок. Тобто на підвищення ефективності заняття.

Місія НМЛ
20 вер.

Місія НМЛ

Навчально-методична лабораторія (НМЛ) - сервісний, навчальний та інформаційний підрозділ Галицького коледжу імені В'ячеслава Чорновола, спрямований на підтримку коледжу в завданнях впровадження сучасних технологій в освітній процес та забезпечення розвитку професійної компетентності викладачів.

Основні завдання
20 вер.

Основні завдання

Інноваційний характер здійснюваних в освіті змін вимагає нових підходів до організації методичної роботи. Вона має стати сьогодні каталізатором освітніх реформ, забезпечити оперативне і масове впровадження в практику системоутворюючих інновацій.

02 груд.

Склад