ПРАКТИКУМ ТЕСТИ У MOODLE

Що ж таке тестологія? Тестологія – наука про створення і використання тестів. У галузі педагогічних вимірювань тестологія – це теоретико-методологічне й методичне обґрунтування процесів розробки й застосування педагогічних тестів.

Зважаючи на широке залучення дистанційних технологій вже на сучасному етапі розвитку освіти до навчання, самонавчання, контролю та самоконтролю знань та вимоги до об'єктивізації контролю знань студентів доцільним є використання систем дистанційного навчання, подібних до Moodle. Такі системи надають переваги над локальним комп'ютерним тестуванням; мають широкий набір інструментів для реалізації об'єктивного контролю; крім контролю знань з боку викладача мають можливість для реалізації самоконтролю знань студентів.

02.01.2020р відбулось три практикуми для науково-педагогічних та педагогічних працівників Галицького коледжу на тему «ТЕСТИ У MOODLE».

Марина Любомирівна Глинська та Тетяна Степанівна Нападій ознайомили учасників практикуму із видами тестових завдань, продемонстрували особливості їх створення, оцінювання та використання у MOODLE .

Усі присутні створили тести до певної теми дисципліни, яку викладають; працювали у дружній атмосфері, режимі запитання – відповідь.

Дякуємо за співпрацю!

Дата початку 02-01-2020 11:00 am