Школа молодого викладача «План-конспект заняття: вимоги до змісту та оформлення»

Мистецтво навчання

не потребує нічого іншого,

ніж умілий розподіл

часу, предметів і методу.

Я.А.Коменський

10.10.2018 р. у методичному кабінеті (корпус №3) відбулося засідання школи педагогічної майстерності молодого викладача на тему «План конспект заняття. Вимоги до змісту та оформлення».

Семінар складався із двох частин: теоретичної та практичної.

У першому блоці розглянули питання компетентнісно-орієнтованого заняття, терміни «компетенція» та «компетентність» вимоги до структури та критерії створення плану-конспекту, типи та форми заняття(традиційні та інноваційні).

У другому блоці практично моделювали елементи заняття, апробували різні цікаві методи та прийоми, спробували вивести формулу ідеального заняття.

Працівники методичної служби коледжу підготували рекомендації щодо написання плану-конспекту заняття.

Усі присутні працювали у дружній атмосфері.

Дякуємо за співпрацю!

Ознайомитись із матеріалами можна тут

Дата початку 10-10-2018 4:00 pm
Дата завершення 10-10-2018 5:00 pm