Школа молодого викладача. Стартова документація викладача. Формування індивідуального плану як траєкторії професійного розвитку

«Таємниця руху вперед – почати рухатись.

Таємниця початку руху – розбити ваші складні

непосильні завдання на маленькі завдання по силах,

а потім почати з першого»

Марк Твен

12.09.2017 р. у методичному кабінеті (корпус №3) відбувся викладацький коворкінг на тему «Стартова документація викладача. Формування індивідуального плану як траєкторії професійного розвитку».

У вільній атмосфері роботи пролетіла година часу.

Метод «Моє особистісне коло» продемонстрував на скільки активні, перспективні спеціалісти поповнили ряди викладацького колективу нашого навчального закладу.

Учасники ознайомились зі структурою навчальної робочої програми, обговорили правила ведення необхідної документації. Працівники методичної служби коледжу підготували рекомендації щодо заповнення індивідуального плану роботи викладача, ознайомили з положенням про ведення навчальної документації, журналу консультацій та обліку оцінювання студентів.

Усі присутні працювали у дружній атмосфері, режимі запитання – відповідь.

Ласкаво просимо! Дякуємо за співпрацю!

Матеріали зустрічі можна знайти за посиланням тут

Дата початку 12-09-2018 3:00 pm
Дата завершення 30-11-2015