Школа молодого викладача. Сучасні аспекти оцінювання навчальних досягнень студентів і учнів

Виживає не сильніший і не розумніший,

а той, хто найкраще реагує на зміни,

що відбуваються.

Гордон Драйден

21.11.2018 р. (корпус №3 Галицького коледжу імені В.Чорновола) відбулося засідання школи педагогічної майстерності молодого викладача на тему: «Сучасні аспекти оцінювання навчальних досягнень студентів і учнів».

Невід'ємним компонентом освітнього процесу є діагностика. За її допомогою визначається якість досягнення поставленої мети. Без діагностики неможливо ефективно керувати дидактичним процесом. Необхідність розгляду проблем організації, структури і змісту діагностики зумовлена тими корінними змінами, що відбуваються у вітчизняній освіті.

У контексті впровадження компетентнісного підходу до формування змісту та організації навчального процесу, змінюються і підходи до контролю та оцінювання результатів навчальних досягнень студентів й учнів.

На семінарі молоді викладачі розглянули принципи, завдання, функції, види, критерії, форми та методи контролю й оцінювання. Особливу увагу приділили рейтинговому та формуючому оцінюванню, тестовому виду контролю та створенню порт фоліо студента (учня).

Перевірили рівень здобутих знань за допомогою гри KAHOOT.

Працівники методичної служби коледжу підготували рекомендації щодо створення тестових завдань.

Усі присутні працювали у дружній атмосфері.

Дякуємо за співпрацю!

Дата початку 21-11-2018 4:20 pm