Школа молодого викладача. Інтегроване навчання як засіб підвищення ефективності сучасного заняття

20 березня 2019 року в 3-му корпусі Галицького коледжу імені В.Чорновола відбулось засідання школи молодого викладача на тему ˮ Інтегроване навчання як засіб підвищення ефективності сучасного заняттяˮ.

Для нашого часу характерним є процес взаємопроникнення всіх наук, прагнення отримати якомога чіткіше уявлення про загальну картину світу. Ці ідеї знаходять відображення в концепції сучасної освіти. Але розв’язати таку проблему неможливо в рамках однієї дисципліни. Зараз особливо гостро стоїть проблема пошуку внутрішніх резервів підвищення результативності навчання. Пошуки шляхів вдосконалення системи освіти привели до відродження такого методичного явища як інтеграція.

На початку учасники визначили тему та мету засідання.

Городиська Наталя Ігорівна (викладач таких дисциплін як ˮСоціологіяˮ,  ˮІсторія Україниˮ та ˮВсесвітня історіяˮ, спеціаліст І кваліфікаційної категорії) розповіла про теоретичні аспекти інтеграції, розглянула відмінності між інтегрованими та бінарними заняттями та поділилась власним досвідом організації інтегрованих занять.

Учасники засідання виділили для себе основні ознаки, переваги та недоліки інтегрованих занять та визначили можливості їх реалізації на базі дисциплін, які викладають.

Дякуємо доповідачу та учасникам за спільну, плідну співпрацю! Бажаємо натхнення та реалізації творчих задумів!

Дата початку 20-03-2019 3:30 pm
Дата завершення 20-03-2019 4:30 pm